Přebráno z FB

Podívejte se, nemám důvod vám lhát. Neznáte mne a tak vám to řeknu tak, jak to doopravdy je. Svým přátelům bych to samozřejmě nikdy neprozradil, ale vám? Proč ne?
Babiše nebo Okamuru, ještě nevím.

Svým přátelům řeknu, že volím KDU-ČSL, nebo ODS, nebo jim neřeknu nic. Ó, ti by řvali. Ty ses zbláznil! Posral ses v kině! Babiše!!! Okamuru!!! Proč?!

Protože jsou lidé, kteří chtějí, aby celý svět shořel v plamenech. Tak proto. To přesně totiž chci.

Já vím, jak vám to zní. Vím a je mi to jedno. Vždyť jsem psal – neznáte mne a tak si můžu dovolit tu rozkoš být opravdu upřímný. Věřte, je to vážně hodně příjemné, představovat si vás, když vám tohle říkám a vy cítíte, že je to pravda. Svět v plamenech. Jo, tak to je, to chci. A budu to mít. Stačí, když vyhrajou ti dva.

Jestli si myslíte, že jsem nějaký primitivní pitomec, co neví, která bije, tak to byste se spletli. Vím úplně přesně, co dělám. Babiš, ten je jednoduše gangster. Chce zprivatizovat stát, už ho kus má a teď chce celý. Fajn. Oukej. Proč ne. Normálka korporátní fašismus. Já vím, koho na vás posílám, chlapci a děvčata.

Jenže on sám to nedá. Potřebuje Okamuru, oportunistu, co z peněz straníků financuje svou egomaniakální hru na politiku a především vlastní život celebrity. Ten vůbec žádnou politiku nedělá, jediným skutečným programem Tomia Okamury je Tomio Okamura. Jemu je úplně fuk, co se stane, když ho při tom budou fotit. S ním už Babiš nějak tu většinu splácá, a Tomio mu pak odkývá úplně všechno. Hehe, já vážně nejsem primitiv, co by věřil na “přímou demokracii”… I když jako vtip dobrý.

Tak prostě těmhle dvěma to hodím, abych do toho kopnul. Abych do vás kopnul. Proč? Tak nějak mě prostě serete.

Koukněte, ono to vůbec není v tom, že byste mi něco udělali. Vždyť se, už potřetí, ani neznáme. A není to ani v tom, že byste se měli líp než já. Abych pravdu řekl, většina z vás je na tom spíš hůř, což mě samozřejmě těší. Já vám nezávidím, nemám co. Jen vás tak nějak dlouhodobě nemám rád.

Nemám rád celou tuhle situaci, tuhle dobu, tyhle časy, co se vlečou odnikud nikam už tolik let. Prostě ne. Nechci, aby to tak pokračovalo dál. Mám z toho všeho takový jakýsi lepkavý pocit, že jako umřu a… A nic. A že se mi to nelíbí, to nic, co mělo být mým životem. Mělo to být něco, ne nic.

A ti všichni ostatní, co bych měl zvolit, ti jsou z toho hnusnýho nicu vyrobení. Jo, oni je tím nicem už odkojili, oni je z nicu uplácali, všichni ti… Hele, nechme toho. Jsem si jistej, že už víte, o čem mluvím.

Prostě bude to jeden z těch dvou a pak už ta vaše nic-doba skončí.
Bude to jeden z těch dvou a pak se z toho poserete.

Jeden z těch dvou a pak se konečně stane něco.

 

+ posts

Mám jednu ženu, jedno dítě, jednoho psa a víru, že je možné změnit naši zemi postupně k lepšímu. Proto jsem se stal členem Trikolóry, a nejsem tedy nestranný. 🙂

Written by Pavel Stöckl

Mám jednu ženu, jedno dítě, jednoho psa a víru, že je možné změnit naši zemi postupně k lepšímu. Proto jsem se stal členem Trikolóry, a nejsem tedy nestranný. :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.