Vím, vypadám jako šedivějící druhdy blonďák s mordrýma očima. Ale to se díváte zkurveným, rasistickým pohledem, plným předsudků. Já naopak prozřel díky věhlasné profesorce Priyamvadě Gopalové, a zrušil jsem běloštví, své bělošství. (I taková arijská husa může uhodit hřebíček na hlavičku.)

Jsem Černoch, tedy ne, že by na tom záleželo, protože rasy jsou přece jen sociální konstrukt. Ale protože na bílých nezáleží, ale na černých ano – jsem černý, tedy Černý. Každý si může vybrat, kdo si vybere špatně, musí pokleknout!

Už se těším, jak vyrazím do ulic a prvnímu Germánovi vlepím facku a seberu peněženku se slovy: Ty víš proč – kolonizátore! Taxikář ruského původu v Überu se také nebude stačit divit, až mu nadám do smradlavých okupantů, a blahoskloně přijmu, že mi vykořisťovatelské nány z USA olížou špinavé tenisky (teda až skončí karanténa).

Ano, nadešla chvíle mého lidu. Tak dlouhou dobu jste nás vysávali, zneužívali, ponižovali, teď konečně zúčtujeme. Máme nižší platy, dražší a horší potraviny, dražší auta, pohonné hmoty i služby mobilních operátorů. A je to všechno vaše vina.  

A to jsem se ještě nerozhodl, jestli nejsem žena, tedy Černá žena…

+ posts

Mám jednu ženu, jedno dítě, jednoho psa a víru, že je možné změnit naši zemi postupně k lepšímu. Proto jsem se stal členem Trikolóry, a nejsem tedy nestranný. 🙂

Written by Pavel Stöckl

Mám jednu ženu, jedno dítě, jednoho psa a víru, že je možné změnit naši zemi postupně k lepšímu. Proto jsem se stal členem Trikolóry, a nejsem tedy nestranný. :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.